יום רביעי, 25 במרץ 2015

צו, עליה ה, הוד בשבוע

צו, עליה ה, הוד בשבוע. ויק' ח,יח: "ויקרב את איל העלה, ויסמכו אהרן ובניו את ידיהם על ראש האיל".
משה מביא אליהם, והם סומכים בידיהם. "ויקרב את איל העלה, ויסמכו אהרן ובניו את ידיהם על ראש האיל" = 2459; וככה יהיה תמיד הליך התיקון: ראשית תשובה שלמה, אחריה כפרה לתקן את אשר עוות, ורק בסוף תפלה לרחמי שמים. כפי שמפורש: [שופ' י,טו] "ויאמרו בני ישראל אל י-הוה: חטאנו; עשה אתה לנו ככל הטוב בעיניך. אך הצילנו נא היום הזה". ואז, [תהי' קיט,קעא] "תבענה שפתי תהלה, כי תלמדני חקיך", וכבר לא אחטא עוד.
"ויקרב את איל העלה" = 870, ובכך הוא וכל אחד הנסמך על הקרבן, (יח' יח,כח) "את נפשו יחיה". כי על כן (תהי' לה,יד) "התהלכתי" בדרך אשר הורית (מ"א ח,נח) "את אבתינו" (ויק' כב,לב) "ונקדשתי" להידמות לבוראי במידותיו.


**************************
הקבוצה שלנו בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/toratmashiach/
הבלוג שלנו: http://titularesdetorah.blogspot.com/
אם ברצונך לקבל את ההתבוננות היומית באמצעות הקבוצה המיועדת בווטסאפ, בקש למספר 0523066459 את הצרפותך לקבוצת "מדרש אשאביאל"
אנו עושים גם ניקוי בעופרת יצוקה, לביטול כח עין הרע וכישופים. המידע, וההזדמנות להזמין לעצמך עבודה נאמנה שלרוב הסיכוים תשנה את חייך מיד: https://www.facebook.com/ainharavekishuf/app_208195102528120
ואם נכון בעיניך לעזור לנו לקיים את השליחות אשר לקחנו באהבה על עצמנו, ברוכה הבאה תמיכתך באמצעות פייפל. אם באפשרותך, יתן לנו הרבה נחת שתעשה מנוי זעיר לפרנסת השעות הרבות אשר אנחנו מקדישים כל יום בשמחה להתבוננות זו.
תרומה חד-פעמית: http://goo.gl/lRDiAw
המנוי: http://goo.gl/Snh7JU
***************************

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה